Využijte slevový kupon na 100Kč při nákupu nad 2000Kč. V košíku vložte slevový kupon:SLEVA100 - Akce platí na kompletní sortiment až do konce června.

Víčka

Pokud potřebujete dočasně nebo na stálo uzavřít závit například na vodovodním rozvodu studené či teplé vody, tak určitě potřebujete víčko nebo zátku.

Nejprodávanější

Víčko  Mosazné víčko pro rozvody vody a topení
 
od 22 Kč
(od 18,18 Kč bez DPH)
1 položek celkem
Víčko  Mosazné víčko pro rozvody vody a topení
od 18,18 Kč bez DPH
od 22 Kč
PR5123

Námi prodávané příslušenství je vhodné pro sestavení kompletního systému - například domácí vodárny, okruhu TUV pro vytápění apod.

Specializujeme se především na prodej čerpadel a veškerého příslušenství - snažíme se tedy zajistit, abyste u nás mohli nakoupit veškeré vybavení pro vaše čerpadlo do posledního šroubku. Nabízíme řešení pro kompletní vybavení vaší studny, vrtu, nádrže, septiku či systému pro sběr dešťové vody.

Krom čerpadel a instalatérského materiálu nabízíme také veškeré dostupné náhradní díly na námi prodávaná čerpadla a tlakové nádoby.

Pokud si nevíte rady, tak nás kontaktujte a pomůžeme Vám s výběrem.
Čerpadla a tlakové nádoby prodáváme přes e-shop a nabízíme dopravu po celé ČR i SK za výhodné ceny. Osobní odběr v našem skladu v Českých Budějovicích je možný po uskutečnění objednávky v e-shopu.