Stojanové pumpy

Mezi nejznámější ruční pumpy patří stojanové pumpy. Ruční pumpy se využívají u chalup, chat, rodinných domů a na zahradách.

Zdrojem vody může být studna nebo vrt. Využijete je především na místě, kde není přístup k elektrické energii. Nabízíme kvalitní ruční pumpy českého výrobce Kovoplast a příslušenství k jejich provozu. V naší nabídce máme i benzínová čerpadla.

Výhodou je, že ruční pumpa zvládne čerpat čistou i mírně znečištěnou vodu. Ruční pumpy na vodu jsou většinou kovové přístroje sloužící k čerpání vody na povrch vrtu či studny. Ruční pumpy se nejčastěji používají do sedmimetrových hloubek. Pokud potřebujete čerpat vodu efektivněji nebo z větší hloubky, tak doporučujeme zakoupit ponorné čerpadlo.

Ruční pumpy jsou hojně rozšířené zejména na vesnicích, chalupách a zahradách, kde zajišťují přísun vody z vrtaných, kopaných i ražených studní.

Na námi prodávaná čerpadla, také nabízíme veškeré dostupné příslušenství a náhradní díly.

Pokud si nevíte rady, tak nás kontaktujte a pomůžeme Vám s výběrem.
Čerpadla prodáváme přes e-shop a nabízíme dopravu po celé ČR i SK za výhodné ceny. Osobní odběr v našem skladu v Českých Budějovicích je možný po uskutečnění objednávky v e-shopu.