Využijte slevový kupon na 100Kč při nákupu nad 2000Kč. V košíku vložte slevový kupon:SLEVA100 - Akce platí na kompletní sortiment.

Trubky HDPE, Spojky PE

K polyetylenovému potrubí doporučujeme přikoupit přechod ze závitu čerpadla na potrubí.

Nejprodávanější

2 položek celkem
Trubky HDPE 32x3 PN12,5 PE80 SDR11 /100m návin/  Vodovodní potrubí pro čerpadla na vodu ZB00008641
Trubky HDPE 40x3,7 PN12,5 PE80 SDR11 /100m návin/  Vodovodní potrubí pro čerpadla na vodu ZB00008642

Trubka z polyetylénu, PE spojky pro trubky polyetylén, PE potrubí pro dopravení vody ze zdroje do domácnosti. Vhodné především pro propojení s ponorným čerpadlem.

Námi prodávané příslušenství je vhodné pro sestavení kompletního systému - například domácí vodárny, okruhu TUV pro vytápění apod.

Specializujeme se především na prodej čerpadel a veškerého příslušenství - snažíme se tedy zajistit, abyste u nás mohli nakoupit veškeré vybavení pro vaše čerpadlo do posledního šroubku. Nabízíme řešení pro kompletní vybavení vaší studny, vrtu, nádrže, septiku či systému pro sběr dešťové vody.

Krom čerpadel a instalatérského materiálu nabízíme také veškeré dostupné náhradní díly na námi prodávaná čerpadla a tlakové nádoby.

Pokud si nevíte rady, tak nás kontaktujte a pomůžeme Vám s výběrem.
Čerpadla a tlakové nádoby prodáváme přes e-shop a nabízíme dopravu po celé ČR i SK za výhodné ceny. Osobní odběr v našem skladu v Českých Budějovicích je možný po uskutečnění objednávky v e-shopu.