Využijte slevový kupon na 100Kč při nákupu nad 2000Kč. V košíku vložte slevový kupon:SLEVA100 - Akce platí na kompletní sortiment až do konce června.

Přečerpavácí zařízení / Sanitární

Odvádí domovní tekuté odpady i z míst, kde není možné využít přirozený gravitační odtok (suterénní prostory, velké vzdálenosti od stoupaček, problematické umístění kanalizace, například za komunikací)

Nejprodávanější

DAB GENIX WL 130  Přečerpavácí stanice, Sanitární zařízení, odvod odpadních vod
 
15 026 Kč
(12 418,18 Kč bez DPH)
26 položek celkem
WILO DrainLift SANI-S.11M/1  Přečerpavácí stanice, Sanitární zařízení, odvod odpadních vod ZB00062387
WILO DrainLift SANI-S.11T/1  Přečerpavácí stanice, Sanitární zařízení, odvod odpadních vod ZB00062389
Nahoru
Další produkty

Jde většinou o uzavřené nádrže opatřené čerpadlem jehož konstrukce se liší v případě čerpání fekálií, mírně znečištěné vody nebo například kondenzátu z kotlů a klimatizací. Součástí dodávky jsou u vybraných čerpadel i prvky automatického řízení a příslušenství pro napojení přečerpávačů na odpadní potrubí.

V naší nabídce najdete také čerpací jímky a tlakové kanalizace. Pro usnadnění nákupu nabízíme kompletní sety čerpacích jímek vystrojených čerpadlem na fekálie a příslušenstvím.

Pokud si nevíte rady, tak nás kontaktujte a pomůžeme Vám s výběrem.
Čerpadla prodáváme přes e-shop a nabízíme dopravu po celé ČR i SK za výhodné ceny. Osobní odběr v našem skladu v Českých Budějovicích je možný po uskutečnění objednávky v e-shopu.