Využijte slevový kupon na 100Kč při nákupu nad 2000Kč. V košíku vložte slevový kupon:SLEVA100 - Akce platí na kompletní sortiment.

Sací hadice, Plovoucí sání

Nejprodávanější

EASYPUMP Plovoucí sací souprava 3,0m  Sací hadice, Plovoucí sání pro čerpadla na dešťovou vodu
 
1 187 Kč
(980,99 Kč bez DPH)
8 položek celkem
EASYPUMP Plovoucí sací souprava 3,0m  Sací hadice, Plovoucí sání pro čerpadla na dešťovou vodu
980,99 Kč bez DPH
1 187 Kč
355237
Sací hadice s košem 1" délka 7m  Sací hadice, Plovoucí sání pro čerpadla na dešťovou vodu ZB00009831

Sací hadice jsou vhodné pro povrchová čerpadla, slouží jako přívod kapaliny pro nasávací otvor. Sací sety s plovoucí koulí jsou určeny pro automatická zahradní čerpadla na dešťovou vodu.

Námi prodávané příslušenství je vhodné pro sestavení kompletního systému - například domácí vodárny, okruhu TUV pro vytápění apod.

Specializujeme se především na prodej čerpadel a veškerého příslušenství - snažíme se tedy zajistit, abyste u nás mohli nakoupit veškeré vybavení pro vaše čerpadlo do posledního šroubku. Nabízíme řešení pro kompletní vybavení vaší studny, vrtu, nádrže, septiku či systému pro sběr dešťové vody.

Krom čerpadel a instalatérského materiálu nabízíme také veškeré dostupné náhradní díly na námi prodávaná čerpadla a tlakové nádoby.

Pokud si nevíte rady, tak nás kontaktujte a pomůžeme Vám s výběrem.
Čerpadla a tlakové nádoby prodáváme přes e-shop a nabízíme dopravu po celé ČR i SK za výhodné ceny. Osobní odběr v našem skladu v Českých Budějovicích je možný po uskutečnění objednávky v e-shopu.