Využijte slevový kupon na 100Kč při nákupu nad 2000Kč. V košíku vložte slevový kupon:SLEVA100 - Akce platí na kompletní sortiment až do konce června.

Instalatérský materiál

Instalatérský materiál nabízí velmi bohatou nabídku nejrůznějších dílů a pomůcek mnoha variant a velikostí. V naší nabídce jsou převážně produkty značek KLUM a MEREO

 

Nejprodávanější

Střed uzavíracího mechanismu pro vanový clic-clac PR6011C  Instalatérský materiál
 
39 Kč
(32,23 Kč bez DPH)
Uzavírací mechanismus pro vanový clic-clac PR6011C  Instalatérský materiál
 
119 Kč
(98,35 Kč bez DPH)
Sada těsnění 2ks pro vanový clic-clac PR6011C  Instalatérský materiál
 
36 Kč
(29,75 Kč bez DPH)
Vanový automat clic-clac, kov /kov  Instalatérský materiál
 
695 Kč
(574,38 Kč bez DPH)
184 položek celkem
Armatura pěticestná k vodárnám  Mosazné šroubení k sestavení domácí vodárny
od 304,96 Kč bez DPH
od 369 Kč
VA532
Armatura třícestná k vodárnám, 1/2“x72mm
228,93 Kč bez DPH
277 Kč
VA535
Designová sada - zátka a odvzdušňovací zátka, 1/2“  Příslušenství pro koupelnové radiátory
124,79 Kč bez DPH
151 Kč
CR187D
Filtr závitový mosazný, FxF, voda
od 115,70 Kč bez DPH
od 140 Kč
PR18
Nahoru
Další produkty

Najdete zde například těsnící materiál, kulové kohouty, připojovací a vícevrstvé trubky, armatury a tvarovky, také ventily, výpustě a sifony a mnoho dalšího. Nechybí ani měřící a regulační technika. V jednotlivých podkategoriích můžete pro lepší orientaci v nabídce vyplnit filtry s různými parametry a rychleji tak najít, co hledáte.

Veškeré produkty značky KLUM jsou vyvíjeny s důrazem na kvalitu provedení a dlouhou životnost. Průběžné testování vyrobených kusů je samozřejmostí. Produkty prezentované pod značkou KLUM nejsou na trhu žádným nováčkem. Jedná se o léty prověřené výrobky, které prošly svým vývojem a jsou neustále zlepšovány. Máme co nabídnout a věříme, že naši zákazníci ocení jak kvalitu materiálů a zpracování produktů, tak náš profesionální přístup.

Pokud hledáte sprchový kout, vaničku nebo sprchové a vanové sety - navštivte kategorii sprchový program. V kategorii vodovodní baterie pro vás máme klasické i designové baterie pro umyvadlo, dřez, bytové jádro i termostatické baterie a ohřívače vody. Podomítkové baterie nabízíme také.
Instalatérský materiál pro koupelnu včetně koupelových radiátorů, mosazných tvarovek a armatur poskytuje bohatou nabídku potřebných produktů nejrůznějších variant produktů. V kategorii keramika a nábytek najdete: moduly pro WC, umyvadla a WC, nábytková umyvadla, desky pod umyvadla, skříňky do koupelny i zrcadla a galerky.

Krom čerpadel a instalatérského materiálu nabízíme také veškeré dostupné náhradní díly na námi prodávaná čerpadla a tlakové nádoby.

Při pomoci s výběrem koupelnového vybavení kontaktujte prosím přímo výrobce - kontakt zde.
Prodáváme přes e-shop a nabízíme dopravu po celé ČR i SK za výhodné ceny. Osobní odběr v našem skladu v Českých Budějovicích je možný po uskutečnění objednávky v e-shopu.