Využijte slevový kupon na 100Kč při nákupu nad 2000Kč. V košíku vložte slevový kupon:SLEVA100 - Akce platí na kompletní sortiment až do konce června.

Snímače hladiny Noria

Hlídání hladiny pro ponorná čerpadla slouží jako ochrana před chodem na sucho a zničením čerpadla. Snímač hladiny komunikuje s ponornými sondami, které nezapomeňte přikoupit. Vždy kupujte sondy i snímač od stejného výrobce.

Nejprodávanější

Snímač hladiny NORIA SH3
4 000 Kč
Původně: 4 000 Kč
2 712 Kč
(2 241,32 Kč bez DPH)
Snímač hladiny NORIA SH3 senzor
 
1 471 Kč
(1 215,70 Kč bez DPH)
2 položek celkem
Snímač hladiny NORIA SH3
4 000 Kč
2 241,32 Kč bez DPH
2 712 Kč
111900
Snímač hladiny NORIA SH3 senzor
1 215,70 Kč bez DPH
1 471 Kč
111901

Jednoduše řečeno: snímání (hlídání) hladiny zajišťují ponorné sondy, které jsou ponořené pod hladinou vodu a připojené do řídící jednotky umístěné na povrchu. Při poklesu hladiny pod požadovanou výšku předá sonda impuls a čerpadlo se vypne. Sondy tak chrání čerpadlo před chodem na sucho a jeho zničením.

Ponorná čerpadla chladí motor vodou kterou čerpají a ve které jsou ponořená. Pokud by čerpadlo běželo "na sucho", tak by došlo k nenávratnému poškození, které by vyžadovalo návštěvu servisu. Hlídání hladiny je doporučené příslušenství pro každé ponorné čerpadlo, které není již z výroby opatřeno plovákovým spínačem.

Námi prodávané příslušenství je vhodné pro sestavení kompletního systému - například domácí vodárny, okruhu TUV pro vytápění apod.

Specializujeme se především na prodej čerpadel a veškerého příslušenství - snažíme se tedy zajistit, abyste u nás mohli nakoupit veškeré vybavení pro vaše čerpadlo do posledního šroubku. Nabízíme řešení pro kompletní vybavení vaší studny, vrtu, nádrže, septiku či systému pro sběr dešťové vody.

Krom čerpadel a instalatérského materiálu nabízíme také veškeré dostupné náhradní díly na námi prodávaná čerpadla a tlakové nádoby.

Pokud si nevíte rady, tak nás kontaktujte a pomůžeme Vám s výběrem.
Čerpadla a tlakové nádoby prodáváme přes e-shop a nabízíme dopravu po celé ČR i SK za výhodné ceny. Osobní odběr v našem skladu v Českých Budějovicích je možný po uskutečnění objednávky v e-shopu.