Využijte slevový kupon na 100Kč při nákupu nad 2000Kč. V košíku vložte slevový kupon:SLEVA100 - Akce platí na kompletní sortiment.

UNIQUA AQUA T60-56 M2007 4" SUMOTO 400V, 25m kabel Ponorné čerpadlo na vodu do vrtu, do vrtané studny

Kód: UNIQ1183
8 720 Kč / ks 7 206,61 Kč bez DPH
Dostupnost na dotaz
Možnosti doručení

Nejspolehlivější provedení čerpadla UNIQUA AQUA: verze s motorem značky SUMOTO 4" 400V.

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIQUA AQUA T60-56 M2007 4" SUMOTO 400V + 25m kabel

Použití

  • čerpání čisté vody ze studní
  • čerpání čisté vody z podzemních vrtů
  • zavlažovací systémy
  • zásobování domácností pitnou vodou

Ponorné čerpadlo UNIQUA AQUA je určeno k čerpání čisté vody, vody užitkové a vody provozní. Čerpadlo je vhodné k čerpání vody ze studní, z vrtů s minimálním průměrem 100 mm pro napájení domácích vodáren a vodovodů, případně k postřiku v zahradnictví, s maximálním ponorem v čerpané kapalině 60 metrů. Čerpadlo není určeno pro čerpání odpadní vody. Použití čerpadla k čerpání hořlavých kapalin, toxických a agresivních (zásady, kyseliny) látek, ropných produktů a olejů všech druhů není dovoleno. Též je zakázáno použití čerpadla v prostředí s nebezpečím výbuchu a v bazénech, kde jsou lidé v kontaktu s vodou. Při čerpání vody užitkové, provozní, případně vody zvláštní (např. minerální, důlní, atd.) je nutné dodržet uvedená mezní znečištění a koncentraci vodíkových iontů, aby nedošlo ke snížení životnosti a spolehlivosti čerpadla. Výrobce je schopen dodat čerpadlo UNIQUA AQUA s délkou kabelu dle požadavku zákazníka. Maximální teplota čerpané kapaliny je 35°C. Čerpadlo je možné používat v poloze vertikální, horizontální i šikmé.

 

Technická specifikace

  • ponorné vřetenové čerpadlo
  • nerezo-litinová konstrukce
  • karbidová mechanická ucpávka SiC/SiC
  • přívodní kabel 25,30,35,40,45,50 m
  • maximální průměr čerpadla 95mm
  • asynchronní elektromotor bez tepelné ochrany vinutí

 

Konstrukce

Soustrojí UNIQUA AQUA se skládá z jednovřetenového hydrostatického čerpadla a z ponorného elektromotoru. Hlavní částí čerpadla je stator s pryžovou vložkou, v jehož dutině se otáčí vřeteno. Elektromotor je asynchronní třífázový. Uživatel je povinen chránit elektromotor proti přetížení nadproudovou ochranou (motorovým spouštěčem).

Připojovací elektrický kabel je ve speciální vývodce dokonale utěsněn proti průniku čerpané kapaliny a zabezpečen proti vytržení. Průsak vody do prostoru elektromotoru je znemožněn mechanickou ucpávkou a guferem. Výrobek je chráněn užitným vzorem a patentem.

 

Motorový spouštěč není v ceně čerpadla.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ponorná čerpadla do vrtu
Záruka: 2 roky
Maximální výtlak (m): 100
? Délka kabelu (m): 25
? Hloubka ponoru max. (m): 60
Jmenovitý příkon motoru - P1 (kW): 1.5
Maximální proud (A): 3.3
Průměr čerpadla ("): 4
Vstupní napětí (V): 400
Maximální průtok (l/min): 56