Alfapumpy Ponorné čerpadlo 4SSC 2/13 - kabel 25m Ponorné čerpadlo na vodu do vrtu, do vrtané studny

Kód: 4SSC213-25
Značka: Alfapumpy
8 973 Kč / ks 7 415,70 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení

Ponorné odstředivé čerpadlo 4SSm2/13 je čerpadlo s výtlakem 78 metrů použitelné do vrtů od 105 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čerpadlo je určeno pro čerpání čisté užitkové vody bez mechanických příměsí (maximální obsah pevných příměsí 50g/m3) o teplotě od 3 do 35 ºC až do převýšení 78 metrů, k tlakování zásobníků, k čerpání vody do automatických tlakových systémů, k zavlažování a postřiku zahrad a podobně.
Je konstruováno jako odolné, bezúdržbové, na instalaci a obsluhu nenáročné čerpadlo pro široké použití pro zásobování vodou  z vlastních zdrojů užitkové vody v zemědělství a dalších oblastech hospodářství, tak i pro domy, chalupy, chaty a zahrady.

POPIS ČERPADLA:
Čerpadlo se skládá ze dvou základních částí:
Motor čerpadla – netoxickým olejem plněný ponorný motor s nerezovým pláštěm, měděným vinutí a keramickou mechanickou ucpávkou vybavený membránou pro vyrovnávání tlaku. Motor je dvoupólový s pomocným rozběhovým vinutím. Rozběhový kondenzátor a nadproudová ochrana je umístěna v odděleném kontrolním boxu.  Kabel čerpadla (typ H07RN-F 3G1) je zakončen tímto boxem a box je dále vybaven běžnou trojpólovou euro vidlicí 230V.

Vlastní čerpadlo je složeno z několika (třinácti) stejných stupňů. Každý stupeň se skládá z rotujícího oběžného kola a pevného difuzoru. Oběžné kolo uděluje kapalině kinetickou energii, kterou difuzor částečně mění v energii potenciálovou (tlakovou) a současně usměrňuje do sání dalšího stupně. Vše je rozebratelně.  Toto uspořádání umožňuje relativně jednoduchou výměnu jednotlivého článku v případě jeho opotřebování. Na výtlaku čerpadla je umístěna klapka, omezující zpětné hydraulické rázy při vypnutí čerpadla (nenahrazuje zpětnou klapku).

Materiály:
Motor – plášť, hřídel, spojka - nerezová ocel, vinutí měď, víko litina,mechanická ucpávka – keramika/carbon, kabel – H07RN F4G1,
Čerpadlo – plášť, hřídel – nerezová ocel, oběžná kola, difuzory – nerezová ocel, víko, výtlačné hrdlo – nerezová oc

Popis čerpadla:
1. Výtlačné hrdlo  - vnitřní závit G 1,25“  (1 ¼“)
2. Závěsné oko
3. Jednotlivé hydraulické články (difusor + oběžné kolo)
4. Sací díl
5. Motor
6. Rozběhový box

Doplňkové parametry

Kategorie: Ponorná čerpadla do vrtu
Záruka: 2 roky
Maximální výtlak (m): 78
? Délka kabelu (m): 25
? Hloubka ponoru max. (m): 70
Jmenovitý průtok (l/m): 53
Jmenovitý výkon motoru - P2 (kW): 0,55
Vnější průměr max. (mm): 98
Vstupní napětí (V): 230
Výtlačné hrdlo ("): 5/4
Hmotnost (kg): 22